O mnie

Witaj na moim Blogu!

Nazywam się Monika Salawa. Jestem księgową i tak jak Ty przedsiębiorcą. Prowadzę własne biuro rachunkowe w Krakowie. Zaskakująco, kiedyś nie przypuszczałam, że zajmę się tematami podatkowymi!

Po ukończeniu liceum, miałam plany pracy w urzędzie skarbowym, dlatego zdecydowałam się na studia z kierunku Administracja. Jednakże, moje zdanie zmieniło się, gdy podjęłam pracę w jednej z krakowskich spółek.

To właśnie tam narodziło się moje nieustające zainteresowanie podatkami i księgowością. Wtedy też sięgnęłam po podręcznik do rachunkowości dla liceum ekonomicznego i przeczytałam go jak najlepszą lekturę.

Skutkiem tego, ukończyłam drugi kierunek studiów, tym razem Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, i rozpoczęłam pracę w biurze rachunkowym.

Miałam pracować w urzędzie, ale ostatecznie zostałam księgową.

Jednak prawdziwie przekonałam się o sile połączenia księgowości z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi dopiero, gdy podjęłam pracę w internetowym biurze rachunkowym. Tam odkryłam, jak wygodne i wysokiej jakości usługi księgowe można stworzyć, wykorzystując nowoczesne technologie.

Uwielbiam być na bieżąco z najnowszymi nowinkami podatkowymi związanymi z branżą IT. Sama stale korzystam z tych rozwiązań, wprowadzając nowoczesne technologie do obsługi klientów. Jestem ogromną fanką automatyzacji procesów w biurze rachunkowym 😊

Robię to co chcę, lubię i w co wierzę.

Jeśli tematy związane z IP Box, ryczałtem i sprzedażą aplikacji na zagranicznych portalach interesują Ciebie równie mocno jak mnie, zapraszam do lektury!

Treść bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autora artykułów zamieszczonych na blogu. Treść bloga nie stanowi opinii podatkowej ani jakiejkolwiek porady podatkowej i nie może być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji biznesowej.

 

Zaprzyjaźnione strony:

Blogi finansowe

Przegląd Blogów Finansowych