O mnie

Witaj na moim Blogu!

Nazywam się Monika Salawa. Jestem księgową i tak jak Ty przedsiębiorcą. Prowadzę własne biuro rachunkowe w Krakowie. Kiedyś nie myślałam, że zajmę się podatkami!

Po liceum postanowiłam, że będę pracować w urzędzie skarbowym. Dlatego wybrałam studia na kierunku Administracja. Jednak w trakcie studiów zmieniłam zdanie, pracując w jednej z krakowskich spółek.

Tam narodziło się moje niesłabnące zainteresowanie tematami podatkowymi i księgowymi. Wtedy też sięgnęłam po podręcznik do rachunkowości dla liceum ekonomicznego mojej siostry i przeczytałam jak dobrą lekturę.

Skończyłam drugi kierunek studiów Finanse i Rachunkowość na UEK i zaczęłam pracę w biurze rachunkowym.

Miałam pracować w urzędzie, zostałam księgową.

Jednak dopiero kiedy podjęłam pracę w internetowym biurze rachunkowym, przekonałam się jak połączenie księgowości z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi pozwala stworzyć wygodne i wysokiej jakości usługi księgowe.

Uwielbiam nowinki podatkowe związane z branżą IT. Sama stale korzystam z jej rozwiązań, wprowadzając nowoczesne technologie do obsługi klientów. Jestem fanką automatyzacji procesów w biurze rachunkowym 😊

Robię to co chcę, lubię i w co wierzę.

Jeśli tematy związane z IP Box, VAT OSS i sprzedażą aplikacji na zagranicznych portalach interesują Ciebie równie mocno jak mnie, zapraszam do lektury!

Treść bloga stanowi wyłącznie odzwierciedlenie poglądów Autora artykułów zamieszczonych na blogu. Treść bloga nie stanowi opinii podatkowej ani jakiejkolwiek porady podatkowej i nie może być podstawą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji biznesowej.

 

Zaprzyjaźnione strony:

Blogi finansowe

Przegląd Blogów Finansowych